SHITET APARTAMENT 1+1, TEK UKD !

2021-11-24 12:40   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   4 Shikimet
40,000 €
  • shitet-apartament-11-tek-ukd-big-0
  • shitet-apartament-11-tek-ukd-big-1
  • shitet-apartament-11-tek-ukd-big-2
  • shitet-apartament-11-tek-ukd-big-3
  • shitet-apartament-11-tek-ukd-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 40,000 €


Apartamenti ndodhet prane ujesjellesit me siperfaqe te brendshme 65m2, ndersa siperfaqe totale 73m2. Organizohet ne dhome ndenje dhe ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon. Nodhet ne katin 7 te nje pallati te ri me ashensor. Shitet i mobiluar, ne rast te kundert negociohet cmimi. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Per me teper informacion kontaktoni! +355699466255