Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne Yzberisht.

2021-11-24 11:01   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
59,500 €
  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-yzberisht-big-0
  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-yzberisht-big-1
  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-yzberisht-big-2
  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-yzberisht-big-3
  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-yzberisht-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 59,500 €


Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin 4 dhe eshte i orientuar nga lindja. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem, 2 dhoma gjumi,1 tualet,1 depo dhe 2 ballkone. Gjithashtu apartamenti posedon edhe 2 poste parkimi te cilat shiten me nje cmim ekstra 18000 Euro. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni. +355676463231