SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE QERRET!

2021-11-22 11:41   PRONAT IMOBILIARE   Kavajë   7 Shikimet
70,000 €
  • shitet-apartament-21-me-pamje-deti-ne-qerret-big-0
  • shitet-apartament-21-me-pamje-deti-ne-qerret-big-1
  • shitet-apartament-21-me-pamje-deti-ne-qerret-big-2
  • shitet-apartament-21-me-pamje-deti-ne-qerret-big-3
  • shitet-apartament-21-me-pamje-deti-ne-qerret-big-4

Vendndodhja: Kavajë

Çmimi: 70,000 €


Apartamenti disponon 78m2 total te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me orientim jug. Ndodhet ne vijen e pare te nje pallati te ri me mirembajtje dhe ashensor. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni. 355699587872