Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Dhërmi

2021-11-23 11:06   PRONAT IMOBILIARE   Vlorë   5 Shikimet
65,000 €
  • shitet-apartament-21-me-pamje-nga-deti-ne-dhermi-big-0
  • shitet-apartament-21-me-pamje-nga-deti-ne-dhermi-big-1
  • shitet-apartament-21-me-pamje-nga-deti-ne-dhermi-big-2

Vendndodhja: Vlorë

Çmimi: 65,000 €


Apartamenti eshte pjese e nje vile te ndare ne 4 apartamente, e pozicionuar ne rreshtin e pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 0 dhe ka siperfaqe te brendshme 135 m2 me 1500 euro/m2 dhe 120 m2 oborr me 200 euro/m2. Organizohet ne: Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe oborr. Per me shume informacion na kontaktoni! +355682005436