SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,QERRET KAVAJE !

2021-11-22 11:35   PRONAT IMOBILIARE   Kavajë   4 Shikimet
120,000 €
  • shitet-apartament-21-me-pamje-nga-detiqerret-kavaje-big-0
  • shitet-apartament-21-me-pamje-nga-detiqerret-kavaje-big-1
  • shitet-apartament-21-me-pamje-nga-detiqerret-kavaje-big-2
  • shitet-apartament-21-me-pamje-nga-detiqerret-kavaje-big-3
  • shitet-apartament-21-me-pamje-nga-detiqerret-kavaje-big-4

Vendndodhja: Kavajë

Çmimi: 120,000 €


Shitet apartament i organizuar ne 1 dhome ndenje ,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe nje ballkon i aksesueshem nga dhoma e ndenjes.Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe shitet i mobiluar.Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor.Ndertesa eshte ne vijen e pare te ndertimit dhe ballkoni ofron pamje te detit.Eshte i pozicionuar ne fshatin turistik Qerret.Zona eshte e strukturuar ne disa komplekse ofron siguri,poste parkimi,qetesi , pamje relaksuese dhe nje vije bregdetare te mrekullueshme.Per nje vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni ! +355697079998