SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH ILIRIA, DURRES!

2021-11-21 07:17   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   7 Shikimet
46,000 €
  • shitet-apartament-21-ne-plazh-iliria-durres-big-0
  • shitet-apartament-21-ne-plazh-iliria-durres-big-1
  • shitet-apartament-21-ne-plazh-iliria-durres-big-2
  • shitet-apartament-21-ne-plazh-iliria-durres-big-3
  • shitet-apartament-21-ne-plazh-iliria-durres-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 46,000 €


Shitet apartament ne plazh Iliria.
Siperfaqja totale e prones eshte 91.78 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno te perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Prona ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet vetm 70 mlarg detit.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni. +355672030830