SHITET APARTAMENT 2+1 , NE ZONEN E PLAZHIT DURRES.

2021-11-23 12:39   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
42,000 €
  • shitet-apartament-21-ne-zonen-e-plazhit-durres-big-0
  • shitet-apartament-21-ne-zonen-e-plazhit-durres-big-1
  • shitet-apartament-21-ne-zonen-e-plazhit-durres-big-2
  • shitet-apartament-21-ne-zonen-e-plazhit-durres-big-3
  • shitet-apartament-21-ne-zonen-e-plazhit-durres-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 42,000 €


Shitet apartament me siperfaqe te brendshme 91 m2 ,i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine sebashku,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Apartamenti ndodhet ne katine e dyte te banimit,ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor.Zona eshte me e populluara ne zonen e Plazhit dhe ofron te gjitha facilitetet.Per me teper informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni ! +355697079998