SHITET APARTAMENT 2+1 PAS ROSSMANN & LALA NE XHAMLLIK

2021-11-23 08:32   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
75,000 €
  • shitet-apartament-21-pas-rossmann-lala-ne-xhamllik-big-0
  • shitet-apartament-21-pas-rossmann-lala-ne-xhamllik-big-1
  • shitet-apartament-21-pas-rossmann-lala-ne-xhamllik-big-2
  • shitet-apartament-21-pas-rossmann-lala-ne-xhamllik-big-3
  • shitet-apartament-21-pas-rossmann-lala-ne-xhamllik-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 75,000 €


Ne nje nga zonat me te kerkuara per facilitetet ,
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 69 m2.
Apartamenti eshte i organizuar ne sallon + kuzhine, tualet, korridor dhe dy dhoma gjumi.
Rinovimi eshte bere ne 2021 ku perfshihet : Elektrike,hidraulike,termoizolimi i shpis + tarrace,rimodelimi i shtepis nga brenda (mobilimi)
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni!355697007418