Shitet apartament 2+1 prane Tregut Elektrik !

2021-11-23 09:47   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
100,000 €
  • shitet-apartament-21-prane-tregut-elektrik-big-0
  • shitet-apartament-21-prane-tregut-elektrik-big-1
  • shitet-apartament-21-prane-tregut-elektrik-big-2
  • shitet-apartament-21-prane-tregut-elektrik-big-3
  • shitet-apartament-21-prane-tregut-elektrik-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 100,000 €


Ne nje zone teper te qete, prane Tregut Elektrik dhe Liceut, shitet apartament 2+1 !
Apartamenti ka siperfaqe te brendshe 85.85 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues !
Organizohet ne menyre te rregullt nepermjet korridorit qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes & kuzhine, ballkon, dy dhomat e gjumit, tualet.
Vitet e fundit ne apartament jane kryer investime ekstra ; parket cilesor ne te gjithe ambjentet , mobilim modern, kuzhine e pajisur me te gjithe elektroshtepiaket te markave me te mira, kondicioner ne cdo dhome, sistem qendror ngrohje me kaldaje, dritare plastike dhe vetrata dopioxham qe mundesojne izolim termik dhe akustik, tualet me hidrosanitare teper cilesore , etj.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt.
Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te me kontaktoni. +355696005875