SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLESIT!

2021-11-24 12:43   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   6 Shikimet
47,000 €
  • shitet-apartament-21-prane-ujesjellesit-big-0
  • shitet-apartament-21-prane-ujesjellesit-big-1
  • shitet-apartament-21-prane-ujesjellesit-big-2
  • shitet-apartament-21-prane-ujesjellesit-big-3
  • shitet-apartament-21-prane-ujesjellesit-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 47,000 €


Apartamenti ndodhet ne zonen e Ujesjellesit ne katin e 3 te banimit ne nje pallat te ri me ashensor. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenjeje, 1 ballkon dhe tualet. Njera nder dhomat e gjumit ka dalje ne ballkon. Orientimin e ka perendim. Apartamenti shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni. +355695299650