Shitet Apartament 2+1 super i mobiluar ne vollga.

2021-11-22 14:08   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
81,000 €
  • shitet-apartament-21-super-i-mobiluar-ne-vollga-big-0
  • shitet-apartament-21-super-i-mobiluar-ne-vollga-big-1
  • shitet-apartament-21-super-i-mobiluar-ne-vollga-big-2
  • shitet-apartament-21-super-i-mobiluar-ne-vollga-big-3
  • shitet-apartament-21-super-i-mobiluar-ne-vollga-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 81,000 €


Shitet Apartament 2+1 super i mobiluar me kushte bashkohore ne vollga .
Apartamenti eshte i strukturuar ne nje sogiorno se bashku me kuzhine qe kane dalje ne ballkon qe te ofron pamje nga vila e zogut dhe detit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje lavanderi.
Apartamenti ka punime cilesore , parket , tavane te varur ndricim led, duralet plastike dopio xham, elektroshtepiaket dhe mobiljet me cilesore.
Apartamenti ndodhet ne kate te tete ne nje palllat te ri te pajisur me ashensor dhe administrat, per mirembajtjen e funksionimin e pallatit.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku. +355699807680