SHITET APARTAMENT 2+1 TE STADIUMI

2021-11-23 09:56   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   5 Shikimet
64,000 €
  • shitet-apartament-21-te-stadiumi-big-0
  • shitet-apartament-21-te-stadiumi-big-1
  • shitet-apartament-21-te-stadiumi-big-2
  • shitet-apartament-21-te-stadiumi-big-3
  • shitet-apartament-21-te-stadiumi-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 64,000 €


Shitet apartament 2+1ne nje pallat ekzistues prane Stadiumit. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe 1 tualet. Orjentimin e ka Perendim-Veri. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shum info na kontaktoni! +355699466255