Shitet apartament 2+1 tek Brryli

2021-11-22 08:23   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
65,000 €
  • shitet-apartament-21-tek-brryli-big-0
  • shitet-apartament-21-tek-brryli-big-1
  • shitet-apartament-21-tek-brryli-big-2
  • shitet-apartament-21-tek-brryli-big-3

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 65,000 €


Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ne nje pallati ekzistues dhe te mireadministruar tek Bryyli. Apartamenti ka nje orientim Jug-perendim . Organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne ambjentet e tij 2 dhomat e gjumit, kuzhinen si dhe tualetin. Apartamenti ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme. Cmimi eshte i panegociueshem . Per me shume informacione kontaktoni. +355694050026