SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE !

2021-11-22 14:18   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
120,000 €
  • shitet-apartament-21-tek-liqeni-i-thate-big-0
  • shitet-apartament-21-tek-liqeni-i-thate-big-1
  • shitet-apartament-21-tek-liqeni-i-thate-big-2
  • shitet-apartament-21-tek-liqeni-i-thate-big-3
  • shitet-apartament-21-tek-liqeni-i-thate-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 120,000 €


Ne zonen e Liqenit te Thate, tek kompleksi rezidencial "COLOMBO 2" , shitet apartament 2+1 !
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te njeres prej godinave ne pjesen jugore te kompleksit. Me siperfaqe neto 107.7 m2, organizohet me korridor i cili ben shperndarjen ne ; dhome ndenje & kuzhine me dalje ne ballkon, dhome femijes, tualet , dhome matrimoniale me tualet dhe me dalje ne ballkon.
Ne apartament jane bere investime ekstra ; parket drruri, dritare pvc, kuzhine teper cilesore e prodhuar me dru masiv dhe elektroshtepiaket te markave me prestigjoze etj. Shitet pjeserisht i mobiluar ne varesi te kerkeses se klientit.
Kompleksi ku ndodhet kjo prone eshte teper i preferuar per shkak te qetesise, sigurise dhe komunitetit.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion apo vizite ne prone jeni te mirepritur te kontaktoni. +355696005875