SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PELIKANI!

2021-11-24 14:12   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   7 Shikimet
45,000 €
  • shitet-apartament-21-tek-pelikani-big-0
  • shitet-apartament-21-tek-pelikani-big-1
  • shitet-apartament-21-tek-pelikani-big-2
  • shitet-apartament-21-tek-pelikani-big-3
  • shitet-apartament-21-tek-pelikani-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 45,000 €


Apartamenti disponon 71m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dy gjoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni. 355699587872