SHITET APARTAMENT 2+1+2 (+2 POSTE PARKIMI) PRANË PAZARIT TË RI

2021-11-25 07:44   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   10 Shikimet
225,000 €
  • shitet-apartament-212-2-poste-parkimi-prane-pazarit-te-ri-big-0
  • shitet-apartament-212-2-poste-parkimi-prane-pazarit-te-ri-big-1
  • shitet-apartament-212-2-poste-parkimi-prane-pazarit-te-ri-big-2
  • shitet-apartament-212-2-poste-parkimi-prane-pazarit-te-ri-big-3
  • shitet-apartament-212-2-poste-parkimi-prane-pazarit-te-ri-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 225,000 €


- Pranë Pazarit te Ri tek Rruga Tefta Tashko Koço, Shitet Apartament 2+1+2 tualete (+2 Poste Parkimi) ne katin e 4 teknik te nje pallati te ri (ndertim i vitit 2018) i pajisur 2 ashensor. Apartamenti ka Siperfaqe totale 159m2 aktualisht eshte i organizuar ne Apartament 2+1+2 (me Garderob të veçuar) por eshte lehtesisht i kthyeshem ne Apartament me tre dhoma gjumi, si planimetria fillestare qe ka projektuar Firma Ndërtuese. Pronari ka kryer investime extra ne Apartament, arredimi eshte mjaft cilesor dhe bashkohor. Orientimi i Apartmentit eshte Jug - Perendim duke mundesuar ndricim natyral.
Pallati eshte ndertim i vitit 2018, me 2 kate parkim nëntokesor, dera e Parkimit eshte me pult dhe kamera sigurie. Çmimi i Apartmamentit eshte 225,000, pronari disponon dhe 2 Poste Parkimi me vlere extra 20,000 secili Garazhdë. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.
Kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Century 21 per nje vizite ne prone !!! 355697045681