SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË VOLLGA!

2021-11-22 12:07   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
125,000 €
  • shitet-apartament-212-ne-vollga-big-0
  • shitet-apartament-212-ne-vollga-big-1
  • shitet-apartament-212-ne-vollga-big-2
  • shitet-apartament-212-ne-vollga-big-3
  • shitet-apartament-212-ne-vollga-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 125,000 €


Apartamenti ndodhet në katin e 10 të një pallati 12 katësh shumë cilësor në zonën e Vollgës në Durrës. Organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 2 tualete dhe 1 ballkon me pamje nga deti. Orientimi i apartamentit është jug me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Apartamenti shfrytëzohet gjatë gjithë vitit me qira ditore ne platformat AirBNB dhe Booking me një vlerë prej 37 euro/nata kështu që mund të jetë një mundësi e mirë investimi dhe gjithashtu banimi.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë na kontaktoni! +355695289955