SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT

2021-11-23 08:11   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
86,000 €
  • shitet-apartament-212-ne-yzberisht-big-0
  • shitet-apartament-212-ne-yzberisht-big-1
  • shitet-apartament-212-ne-yzberisht-big-2
  • shitet-apartament-212-ne-yzberisht-big-3
  • shitet-apartament-212-ne-yzberisht-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 86,000 €


Shitet apartament 2+1+2 i mobiluar ne Yzberisht .Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me ambjentin e gatimit dhe ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, korridori lidhes i ambjenteve te brendshme, dy tualete dhe nje ballkon.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 114 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar, kati 4 me ashensor. Orientimi i apartamentit te krijon mundesine e ajrimit dhe ndricimit natyral .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ne zhvillim dhe ofron plotesimin e nevojave per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ! +355674021004