SHITET APARTAMENT 2+1+2 RR. "NDRE MJEDA", KOMPLEKSI STAR

2021-11-23 11:29   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
110,000 €
  • shitet-apartament-212-rr-ndre-mjeda-kompleksi-star-big-0
  • shitet-apartament-212-rr-ndre-mjeda-kompleksi-star-big-1

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 110,000 €


Shitet apartament 2+1+2 te Kompleksi "STAR"!
Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Ndodhet ne katin e 8te, i fundit
Kompleksi eshte ndertuar me nje standart te larte ndertimi me hapesira te bollshme dhe te gjelberta per te gjithe komunitetin.
Lokacioni qe ka eshte shume i favorshem, pasi ka gjitha facilitetet dhe akseset .
Ka dalje direkte ne Rr. Kavajes dhe 21 Dhjetori.
Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni! 355672040487