SHITET APARTAMENT 2+1+2BALLKONE

2021-11-20 14:12   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   7 Shikimet
47,000 €
  • shitet-apartament-212ballkone-big-0
  • shitet-apartament-212ballkone-big-1
  • shitet-apartament-212ballkone-big-2
  • shitet-apartament-212ballkone-big-3
  • shitet-apartament-212ballkone-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 47,000 €


Apartamenti me siperfaqe te brendshme 91 m2 dhe totale 101 m2, ndodhet i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 salle ndenie ,1 kuzhine te vecuar , 2 ballkone dhe 1 tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje. Cmimi i diskututeshem !! 355694044437