SHITET APARTAMENT 3 + 1 NE PLAZ!

2021-11-22 20:20   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
64,000 €
  • shitet-apartament-3-1-ne-plaz-big-0
  • shitet-apartament-3-1-ne-plaz-big-1
  • shitet-apartament-3-1-ne-plaz-big-2
  • shitet-apartament-3-1-ne-plaz-big-3
  • shitet-apartament-3-1-ne-plaz-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 64,000 €


Shitet apartament 3+1 ne plazhin e Ilirise. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Sipërfaqja totale e pronës është 114 m2 dhe është e organizuar në një kuzhinë të përbashkët me tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon i cili ofron një pamje shumë luksoze të zonës. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion. +355695420126