SHITET APARTAMENT 3+1 DON BOSKO

2021-11-23 08:39   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
91,500 €
  • shitet-apartament-31-don-bosko-big-0
  • shitet-apartament-31-don-bosko-big-1
  • shitet-apartament-31-don-bosko-big-2
  • shitet-apartament-31-don-bosko-big-3
  • shitet-apartament-31-don-bosko-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 91,500 €


Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te 99 pa ashensor, prane restorant "Gjeli", Don Bosko. Ai organizohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine e vecuar, nje tualet dhe ballkoni. Ka nje siperfaqe te brendshme 104 m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat e cila ofron sherbime te mira per nje jetese sa me komode. Disponon dhe 2 garazhe me cmim extra.
Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni. +355696406888