SHITET APARTAMENT 3+1 NE ZONEN E OXHAKUT

2021-11-22 11:12   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
70,000 €
  • shitet-apartament-31-ne-zonen-e-oxhakut-big-0
  • shitet-apartament-31-ne-zonen-e-oxhakut-big-1
  • shitet-apartament-31-ne-zonen-e-oxhakut-big-2
  • shitet-apartament-31-ne-zonen-e-oxhakut-big-3
  • shitet-apartament-31-ne-zonen-e-oxhakut-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 70,000 €


Shitet apartament 3+1 ne zonen e Oxhakut. Apartamenti ka nje siperfaqje totale prej 86.81 m2 dhe organizohet nga nje dhome ndenje dhe kuzhine e vecuar me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, nje parabanjo dhe nje banjo me ajrosje natyrale. Pozicionohet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati ekzistues me tulla silikat (pa ashensor). Pallati eshte i vitit 1976. Apartamenti shitet i mobiluar, eshte i investuar me instalime elektrike dhe hidraulike te reja, pllaka, grila persiane, dy kondicionere, pompe dhe depozite qe mundesojne furnizim me uje 24 ore, dritare dopio xham dhe me rrjeta dhe tarace e izoluar. Orientimi eshte kryesisht juglindje. Zona eshte e qete dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt pronesie.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni! +355697007438