Shitet Apartament 3+1+ Post Parkimi tek Selvia!

2021-11-22 14:27   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
250,000 €
  • shitet-apartament-31-post-parkimi-tek-selvia-big-0
  • shitet-apartament-31-post-parkimi-tek-selvia-big-1
  • shitet-apartament-31-post-parkimi-tek-selvia-big-2
  • shitet-apartament-31-post-parkimi-tek-selvia-big-3
  • shitet-apartament-31-post-parkimi-tek-selvia-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 250,000 €


Shesim apartament te tipologjise 3+1 lokalizuar ne zonen e Selvise, shume prane qendres, nje nga zonat me te preferuara per banim fale te gjitha faciliteteve dhe sherbimeve qe ofrohen perreth. Ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti gezon nje siperfaqe totale prej 173 m2, me nje planimetri te mireorganizuar funksionalisht duke i dhene perparesi apartamentit ne hapesire dhe funksion, e perbere nga dhoma e ndenjejes, kuzhina e ndare ne hapesire me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Nje vlere tjeter e apartamentit eshte orientimi Jug-Lindje-Perendim duke i mundesuar ambienteve drite natyrale pergjate dites,.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Gjithashtu ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi me siperfaqe 40 m2 ne kat -2 te objektit.
Prona eshte ne proces hipotekimi!
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni! +355672044492