SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE PAZARIT TE RI + GARAZHD

2021-11-25 07:37   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   6 Shikimet
177,000 €
  • shitet-apartament-312-prane-pazarit-te-ri-garazhd-big-0
  • shitet-apartament-312-prane-pazarit-te-ri-garazhd-big-1
  • shitet-apartament-312-prane-pazarit-te-ri-garazhd-big-2
  • shitet-apartament-312-prane-pazarit-te-ri-garazhd-big-3
  • shitet-apartament-312-prane-pazarit-te-ri-garazhd-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 177,000 €


Shitet apartament 3+1+2 prane Pazarit te Ri. Apartamenti ndodhet ne nje pallat i sapo perfunduar , ndodhet ne katin e tete dhe organizohet nga nje sallon i bollshem, dy tualete dhe tre dhoma ku njera dhome ka ballkon. Ndertesa ka punime shume cilesore dhe ndodhet ne zonat me te mira ne Tirane ku ka shume fasilitete perreth. Cmimi eshte i diskutueshem. Ne cmim perfshihet dhe garazhd. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni ! +355672040494