SHITET APARTAMENT + GARAZHD TEK UJESJELLESI!

2021-11-22 14:16   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   4 Shikimet
69,000 €
  • shitet-apartament-garazhd-tek-ujesjellesi-big-0
  • shitet-apartament-garazhd-tek-ujesjellesi-big-1
  • shitet-apartament-garazhd-tek-ujesjellesi-big-2
  • shitet-apartament-garazhd-tek-ujesjellesi-big-3
  • shitet-apartament-garazhd-tek-ujesjellesi-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 69,000 €


Apartamenti ndodhet prane Ujesjellesit tek pallati Kastratit. Disponon siperfaqje totale prej 125m2 te cilat organizohen ne salle ndjenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti shitet i mobiluar me te gjitha kushtet. Gjithashtu disponon nje garazhd me siperfaqje prej 25m2 me cmim 10.000 . Disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume info apo nje vizite nga afer kontaktoni prane Century 21 New Day. 355692493361