Shitet apartament luksoz 2+1, prane Liqenit te Thate, Tirane.

2021-11-24 08:55   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   6 Shikimet
180,000 €
  • shitet-apartament-luksoz-21-prane-liqenit-te-thate-tirane-big-0
  • shitet-apartament-luksoz-21-prane-liqenit-te-thate-tirane-big-1
  • shitet-apartament-luksoz-21-prane-liqenit-te-thate-tirane-big-2
  • shitet-apartament-luksoz-21-prane-liqenit-te-thate-tirane-big-3
  • shitet-apartament-luksoz-21-prane-liqenit-te-thate-tirane-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 180,000 €


Apartament fantastik 2+1 tek Liqeni i Thate, Tirane. Apartamenti ndodhet ne zonen me te preferuar te Tiranes, prane Liqenit te Thate, me nje pamje fantastike. Sipërfaqja totale e apartamentit është 120 m2 dhe hapësira e brendshme është 107 m2.
Organizimi i të gjithë banesës është bërë nga një arkitekt. Ky super apartament është i gjithi luksoz. Apartamenti ka edhe objekte antike, të cilat e bëjnë apartamentin më të vlefshëm dhe më të vlefshëm.
Është hapësirë e hapur. Apartamenti ka 1 dhome gjumi, 1 sallon te madh, 2 garderoba dhe 2 ballkone.
Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje. Pajisjet shtëpiake janë të gjitha MIELE.
Ndodhet ne katin e 3-te, me ashensor.
Ne kete cmim( jepet me qera) perfshihet: uje,drite,internet dhe 2 vende parkimi.
Për detaje dhe vizitë në pronë, ju lutemi na kontaktoni.355672030829