SHITET APARTAMENT ME PAMJE DET, NE OBJEKT TE RI PRANE QENDRES TURISTIKE!

2021-11-20 17:58   PRONAT IMOBILIARE   Sarande   34 Shikimet
184,000 €
  • shitet-apartament-me-pamje-det-ne-objekt-te-ri-prane-qendres-turistike-big-0
  • shitet-apartament-me-pamje-det-ne-objekt-te-ri-prane-qendres-turistike-big-1
  • shitet-apartament-me-pamje-det-ne-objekt-te-ri-prane-qendres-turistike-big-2
  • shitet-apartament-me-pamje-det-ne-objekt-te-ri-prane-qendres-turistike-big-3
  • shitet-apartament-me-pamje-det-ne-objekt-te-ri-prane-qendres-turistike-big-4

Vendndodhja: Sarande

Çmimi: 184,000 €


Shitet apartament me pamje nga deti, ne nje objekt te ri prane qendres turistike! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te dhe pallati ka ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 115 m2 dhe eshte i pamobiluar. organizohet ne 1 sallon/kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Zona eshte shume e favorshme pasi eshte nje zone e qete dhe ne te njejten kohe prane qendres turistike te qytetit dhe plazheve. Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë, ju lutemi na kontaktoni!355693618182