Shitet Apartamenti 2 +1 ne zonen e plazhit.

2021-11-24 14:09   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   6 Shikimet
45,000 €
  • shitet-apartamenti-2-1-ne-zonen-e-plazhit-big-0
  • shitet-apartamenti-2-1-ne-zonen-e-plazhit-big-1
  • shitet-apartamenti-2-1-ne-zonen-e-plazhit-big-2
  • shitet-apartamenti-2-1-ne-zonen-e-plazhit-big-3

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 45,000 €


Shitet Apartamenti 2 +1 me nje siperfaqe te brendshme 98 m2 ne zonen e plazhit .
Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno, nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ndodhet ne kate te gjashte me orjentim jug-lindje ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku. +355699807680