SHITET APARTAMENTI 2+1 NE ASTIR ME HIPOTEKE

2021-11-21 15:19   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   16 Shikimet
50,000 €
  • shitet-apartamenti-21-ne-astir-me-hipoteke-big-0
  • shitet-apartamenti-21-ne-astir-me-hipoteke-big-1
  • shitet-apartamenti-21-ne-astir-me-hipoteke-big-2
  • shitet-apartamenti-21-ne-astir-me-hipoteke-big-3
  • shitet-apartamenti-21-ne-astir-me-hipoteke-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 50,000 €


Shitet apartamenti 2+1 afer Vila L ne Astir. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, 2 tualete, nje sallon me kuzhine dhe nje ballkon. Ai ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor dhe te mirembajtur. Prona eshte e paisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion kontaktoni tani! 355692542680