SHITET APARTAMENTI 2+1 NE REZIDENCEN LUGANO (FRESKU) !

2021-11-25 08:02   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   22 Shikimet
87,000 €
  • shitet-apartamenti-21-ne-rezidencen-lugano-fresku-big-0
  • shitet-apartamenti-21-ne-rezidencen-lugano-fresku-big-1
  • shitet-apartamenti-21-ne-rezidencen-lugano-fresku-big-2
  • shitet-apartamenti-21-ne-rezidencen-lugano-fresku-big-3
  • shitet-apartamenti-21-ne-rezidencen-lugano-fresku-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 87,000 €


Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes per shkak te qetesise dhe ajrit te paster qe ofron zona e Freskut. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me cilesine me te larte te ndertimeve ne zone. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit dhe eshte i organizuar ne dy dhomat e gjumit (te dyja me ballkone) , salloni i perbashket me kuzhinen, koridori dhe nje tualet me ajrosje natyrale. Apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe shitet i mobiluar si ne foto. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni !!! +355694050073