Shitet apartamenti 2+1 ne vollga

2021-11-22 12:03   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   4 Shikimet
85,000 €
  • shitet-apartamenti-21-ne-vollga-big-0
  • shitet-apartamenti-21-ne-vollga-big-1
  • shitet-apartamenti-21-ne-vollga-big-2
  • shitet-apartamenti-21-ne-vollga-big-3
  • shitet-apartamenti-21-ne-vollga-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 85,000 €


Shitet apartamenti 2+1 ne Vollga i mobiluar me kushte bashkekohore. Apartamenti eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi, sogiorno se bashku me kuzhinen, dy tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte banimi i pajisur me ashensor me pamje nga deti . Apartamenti disponon certifikate pronesie.Per me teper informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku. +355699807680