Shitet Apartamenti 2+1 super i mobiluar te Rruga e Re e Portit me pamje nga deti.

2021-11-22 14:03   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
135,000 €
  • shitet-apartamenti-21-super-i-mobiluar-te-rruga-e-re-e-portit-me-pamje-nga-deti-big-0
  • shitet-apartamenti-21-super-i-mobiluar-te-rruga-e-re-e-portit-me-pamje-nga-deti-big-1
  • shitet-apartamenti-21-super-i-mobiluar-te-rruga-e-re-e-portit-me-pamje-nga-deti-big-2
  • shitet-apartamenti-21-super-i-mobiluar-te-rruga-e-re-e-portit-me-pamje-nga-deti-big-3
  • shitet-apartamenti-21-super-i-mobiluar-te-rruga-e-re-e-portit-me-pamje-nga-deti-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 135,000 €


Shitet Apartament 2+1 me nje siperfaqe 142 m2 te brendshme i mobiluar me kushte bashkekohore me pamje nga deti.
Apartamenti eshte organizuar ne nje sogiorno, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete , nje lavanderi, dhe dy ballkone qe te ofrojne pamje nga porti i qytetit.
Apartamenti ndodhet ne kate te peste banimi me orjentim lindje-jug qe do te thote ne apartament ka drite gjithe diten , ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrator ne mirembajtjen e tij.
Apartamenti ka punime nder me cilesore, mobilimi , eletroshtepiaket jane bashkekohore.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku apartamentin.+355699807680