SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK PAVAROTI

2021-11-22 08:49   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
129,000 €
  • shitet-apartamenti-212-tek-pavaroti-big-0
  • shitet-apartamenti-212-tek-pavaroti-big-1
  • shitet-apartamenti-212-tek-pavaroti-big-2
  • shitet-apartamenti-212-tek-pavaroti-big-3
  • shitet-apartamenti-212-tek-pavaroti-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 129,000 €


Century 21 Royal sjell per ju apartament per shitje ne zonen e kopshtit zoologjik. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar. Organizohet ne dhome ndenie, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni 355672030833