SHITET DUPLEX + NJESI SHERBIMI NE QENDER TE VLORES

2021-11-21 15:08   PRONAT IMOBILIARE   Vlorë   14 Shikimet
220,000 €
  • shitet-duplex-njesi-sherbimi-ne-qender-te-vlores-big-0
  • shitet-duplex-njesi-sherbimi-ne-qender-te-vlores-big-1
  • shitet-duplex-njesi-sherbimi-ne-qender-te-vlores-big-2
  • shitet-duplex-njesi-sherbimi-ne-qender-te-vlores-big-3
  • shitet-duplex-njesi-sherbimi-ne-qender-te-vlores-big-4

Vendndodhja: Vlorë

Çmimi: 220,000 €


Shitet duplex totalisht i mobiluar ne qender te qytetit ne nje super pozicion.Dhe njesi sherbimi e cila eshte e dhen me qera. Ka nje me siperfaqe 234 m2, eshte i orientuar nga veri-perendimi. Eshte i organizuar ne 2 sallone 2 tualete 4 dhoma gjumi dhe 2 ballkone. Cmimi eshte i diskutueshem, disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Per nje informacion na kontaktoni. +355699624752