SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES PRANE HOTEL MAJESTIC

2021-11-20 17:46   PRONAT IMOBILIARE   Kavajë   15 Shikimet
19,000 €
  • shitet-garsoniere-tek-shkembi-i-kavajes-prane-hotel-majestic-big-0
  • shitet-garsoniere-tek-shkembi-i-kavajes-prane-hotel-majestic-big-1
  • shitet-garsoniere-tek-shkembi-i-kavajes-prane-hotel-majestic-big-2

Vendndodhja: Kavajë

Çmimi: 19,000 €


Garsonieria ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor prane hotel Majestic. Ka nje hapsire prej 32.75m2 dhe eshte e organizuar prej nje dhome me ballkon dhe nje tualet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!+355696917389