Shitet ose jepet me qera vile ne qender te Durresit !

2021-11-24 12:30   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   5 Shikimet
300,000 €
  • shitet-ose-jepet-me-qera-vile-ne-qender-te-durresit-big-0
  • shitet-ose-jepet-me-qera-vile-ne-qender-te-durresit-big-1
  • shitet-ose-jepet-me-qera-vile-ne-qender-te-durresit-big-2
  • shitet-ose-jepet-me-qera-vile-ne-qender-te-durresit-big-3
  • shitet-ose-jepet-me-qera-vile-ne-qender-te-durresit-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 300,000 €


Vila eshte nen rikonstruktim, siperfaqja e truallit eshte 152 m2 dhe vila e perfunduar do te jete 2 kateshe nga 150m2 secili kat .
E pajisur me dokumentacion te rregullt .
Ndodhet ne nje zone mjaft te qete ne qender te Durresit .
2 dhoma gjumi secila me tualet dhe njera me dhome garderobe, 1 tualet tjeter qendror , 1 dhome ndenje me dalje ne ballkon dhe 1 tualet me vete
1 dhome kuzhine dhe ngrenie e vecuar me dalje ne verande.
Shtepia disponon dhe nje garazhd te bollshem si edhe nje ambient biznesi ne katin e pare.
Shitet ose jepet me qera +355699914862