SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE SHTOJ

2021-11-23 09:22   PRONAT IMOBILIARE   Shkodër   18 Shikimet
160,000 €
  • shitet-shtepi-2-kateshe-ne-shtoj-big-0
  • shitet-shtepi-2-kateshe-ne-shtoj-big-1
  • shitet-shtepi-2-kateshe-ne-shtoj-big-2
  • shitet-shtepi-2-kateshe-ne-shtoj-big-3
  • shitet-shtepi-2-kateshe-ne-shtoj-big-4

Vendndodhja: Shkodër

Çmimi: 160,000 €


Century 21 Future ofron per shitje nje shtepi 2 kateshe ne shtoj.
Shtepia organizohet 2 sallone + 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi dhe 2 tualete, gjithashtu shtepia ka edhe 4000 m2 toke.
Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te qete banimi.
Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia. +355696775174