Shitet shtepi private bashke me truall prane mbi kalimit te Fllakes.

2021-11-23 12:42   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
85,000 €
  • shitet-shtepi-private-bashke-me-truall-prane-mbi-kalimit-te-fllakes-big-0
  • shitet-shtepi-private-bashke-me-truall-prane-mbi-kalimit-te-fllakes-big-1
  • shitet-shtepi-private-bashke-me-truall-prane-mbi-kalimit-te-fllakes-big-2

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 85,000 €


Shitet Shtepi private bashke me truall me nje siperfaqe 750 m2 prane mbi kalimit te Fllakes.
Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi 127m2 ,eshte organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet , gjithashtu dhe nje ambjent ne buze te rruges qe funksionon si dyqan.
Trualli dhe ndertesa ndodhen ne nje pozicion shume te mire qe ka dalje ne autostrade dhe rruges se Fllakes dhe mund te sherbej dhe si biznes.
Per me shume informacion ju ftoj se bashku ta vizitojme pronen .+355699807680