SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET!

2021-11-25 08:11   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   17 Shikimet
130,000 €
  • shitet-shtepi-private-ne-shkozet-big-0
  • shitet-shtepi-private-ne-shkozet-big-1
  • shitet-shtepi-private-ne-shkozet-big-2
  • shitet-shtepi-private-ne-shkozet-big-3
  • shitet-shtepi-private-ne-shkozet-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 130,000 €


Disponon siperfaqje trualli prej 700m2, siperfaqje ndertimi prej 151m2, dhe garazhd me siperfaqje 31m2. Vila eshte ndertim i viteve te fundit. Zona perreth zone banimi me vila dhe shtepi. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume info apo nje vizite nga afer kontaktoni prane Century 21 New Day. +355699807680