SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE XHAMISE NE SAUK !

2021-11-24 13:13   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
70,000 €
  • shitet-shtepi-private-prane-xhamise-ne-sauk-big-0
  • shitet-shtepi-private-prane-xhamise-ne-sauk-big-1
  • shitet-shtepi-private-prane-xhamise-ne-sauk-big-2

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 70,000 €


Shitet shtepi private e vjeter me siperfaqe trualli 288 m2 dhe siperfaqe ndertimi 99 m2. Shtepia ndodhet prane Xhamise ne Sauk te Ri .
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni tani !+355694279290