SHITET SHTEPI PRIVATE + TRUALL, PRANE MUZEUMIT!

2021-11-24 12:26   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
135,000 €
  • shitet-shtepi-private-truall-prane-muzeumit-big-0
  • shitet-shtepi-private-truall-prane-muzeumit-big-1
  • shitet-shtepi-private-truall-prane-muzeumit-big-2
  • shitet-shtepi-private-truall-prane-muzeumit-big-3
  • shitet-shtepi-private-truall-prane-muzeumit-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 135,000 €


Shtepia 1 kateshe, me hapesire te brendshme te banuar 122 m2, organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenie me kuzhine, 1 soxhorno e madhe dhe 1 tualet. Gjithashtu shtepia rrethohet nga toke truall 282 m2 .Prona eshte e pajisur me certefikate pronesie te rregullt dhe pozicionohet shume prane rruges kryesore, Muzeumit .
Per me shume informacion, ose vizite nga afer ne prone, na kontaktoni! 355694481838