SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2

2021-11-24 18:54   PRONAT IMOBILIARE   Vlorë   10 Shikimet
62,000 €
  • shitet-super-apartament-212-big-0
  • shitet-super-apartament-212-big-1
  • shitet-super-apartament-212-big-2
  • shitet-super-apartament-212-big-3
  • shitet-super-apartament-212-big-4

Vendndodhja: Vlorë

Çmimi: 62,000 €


Shitet apartament ne transballkanike ne vijen e pare ne katin e 3 banim dhe te 5 nga toka. Apartamenti orientohet n everi-lindje-perendim, eshte i organizuar ne nje sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , dhe 2 ballkone. Shitet totalisht i mobiluar dhe me nje mobilim bashkohor. Apartamenti disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje shoqerim ne prone ose informacion te metejshem na kontaktoni. +355699624752