SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 TUALETE TE OXHAKU !

2021-11-22 10:58   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
86,000 €
  • shitet-super-apartament-212-tualete-te-oxhaku-big-0
  • shitet-super-apartament-212-tualete-te-oxhaku-big-1
  • shitet-super-apartament-212-tualete-te-oxhaku-big-2
  • shitet-super-apartament-212-tualete-te-oxhaku-big-3
  • shitet-super-apartament-212-tualete-te-oxhaku-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 86,000 €


Ne nje nga komplekset me te mira ne zone shitet 2+1+2 tualete !
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte me ashensor (pallati nente katesh).
Organizohet ne korridor ,ambientin e ndenjes bashke me ate te gatimit ,dy dhomat e gjumit dy tualete (njeri brenda dhomes matrimoniale) dhe nje ballkon te mbyllur qe lidhet me sallonin dhe dhomen e gjumit.
Totalisht i investuar nga pronari ekzistues : Parket ,dritare plastike gjermane ,paisjet hidrosanitare inkaso ,instalimet elektrike Gevis .
Shitet i mobiluar!
Apartamenti eshte me hipoteke !
Orientohet nga Jug -Lindja , gjithe diten me diell.
Rezervo viziten tende tani! +355676070036