Shitet Super Apartament ne Green Coast Resort

2021-11-23 11:13   PRONAT IMOBILIARE   Vlorë   7 Shikimet
100,000 €
  • shitet-super-apartament-ne-green-coast-resort-big-0

Vendndodhja: Vlorë

Çmimi: 100,000 €


Shitet super apartament 2+1 tek rezidenca GREEN COAST , rezidence tejet luksoze pozicionuar ne jug te vendit. Siperfaqja totale eshte 293 m2, nga e cila 100 m2 eshte apartamento, 162 m2 oborri personal,22 m2 parkimi personal. Apartamenti perbehet nga sallon ndenje + gatim, 2 dhoma gjumi , 1 tualet + verande (oborr). Apartamenti ofron pamje panoramike e ofron mundesine e ndertimit edhe te nje pishine personale!Ne apartament eshte vendosur sistemi i kondicionimit.
Mundesi e shkelqyer investimi dhe Banimi!