Shitet super vile e sapo ndertuar

2021-11-24 14:21   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   5 Shikimet
970,000 €
  • shitet-super-vile-e-sapo-ndertuar-big-0
  • shitet-super-vile-e-sapo-ndertuar-big-1
  • shitet-super-vile-e-sapo-ndertuar-big-2
  • shitet-super-vile-e-sapo-ndertuar-big-3
  • shitet-super-vile-e-sapo-ndertuar-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 970,000 €


Vila eshte ne total 3 kate banimi plus nje dhome ne katin -1. Kati i pare eshte i organizuar ne nje salle ndenje e bollshme me nje dalje me verande , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje aneks per nje kuzhine te vogel sherbimi , kati i nendheshem eshte ne forme bodrumi i pajisur me aspirim dhe i ndertuar mjaft mire duke mos pasur lageshtire , 1 dhome tjeter per kuzhinen qendrore , 1 dhome ndenje me oxhak mjaft cilesor. 1 dhome tjeter gjumi ne nivelin 0 dhe nje dhome teknike sherbimi per te gjitah sistemet elektrike , hidraulike , ngrohje dhe pastrimi. Kati i dyte eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome lavanderi , 2 tualete dhe nje dhome studio . Kati i trete eshte i gjithi ne forme papafingo me shkalle te brendshme . E gjithe vila eshte me sistem kapot , dopio mur dhe termoizolim midis mureve. Sistemi i grilave eshte i blinduar duke e bere mjaft te sigurte. Nje tunel sigurie i cili ben kalimin tej per tej territorit te viles. ( Me shume te dhena per pronen: Themelet te trare te vazhduar , sistem dranazhimi , te mbushura me zalle dhe te hidroizoluara me mapei. Soletat me tulle , kollonat ne forme "L" sistem grek . Muret kane trashesi 50cm te perbera nga dopio tulle ,lesh guri + sistem kapot midis tullave te suvatuara plus sistem kapot jashte. Dritaret e medha jane betoni me mbjellje , te tjerat polisterol me rezine. Dyert e jashtme te blinduara . Grilat jane prej celiku , ka dhe grila te fshehura brenda murit. Catia eshte prej betoni , e termoizoluar me lesh guri 10cm, e shtuar me derrase dhe me pas membrane cilesore izoluese plus e mbuluar me tjegulla. Dritare per dalje ne cati . Instalimet elektrike te kohes se fundit , sistem alarmi , citofoni , sistem telefoni , sistem interneti , rrufeprites , sistem kamera , sistem qendror per grilat per raste sigurie etj . Hidrauliket me multistrat , sistem ngrohje ftohje Chiller universal me fankoil. Oxhak druri me kaldaje te montuar per ngrohjen e te gjithe shtepise. Ne kete sistem mund te instalohet cfardo kaldaje ne te ardhmen, instalime gazi me depozite jashte shtepise ne vend te vecuar. Instalim qendror te pastrimit me kosh ne dhomen teknike me sistem tubacioni me thithje me ajer me rrobat . Pajisjet hidrosanitare te gjitha te firmes Hans-Grohe. Instalime per lavatricen me uje te ftohte dhe te ngrohte, ne total 6 tualete.Shtepia ka mjaft cilesi te tjera te cilat ju ftojme ne prone ta shikoni. +355699914862