Shitet Truall +Ndertes ne Rrashbull.

2021-11-23 11:34   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
110,000 €
  • shitet-truall-ndertes-ne-rrashbull-big-0
  • shitet-truall-ndertes-ne-rrashbull-big-1
  • shitet-truall-ndertes-ne-rrashbull-big-2
  • shitet-truall-ndertes-ne-rrashbull-big-3
  • shitet-truall-ndertes-ne-rrashbull-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 110,000 €


Shitet Trual + Ndertes me nje siperfaqe 300 m2 truall +132 m2 ndertim dhe 700 m2 toke ngjitur brenda se ciles jane hedhur thermelet per ndertese 100 m2 e cila mund te shitet dhe me vete ose se bashku me truallin dhe ndertesen.
Shtepia eshte strukturuar ne nje dhome ndenje , se bashku me kuzhinen , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe ballkon rreth e qarke shtepise.
Shtepia eshte e rrethuar me kopesht , me lule dekorative dhe pemetore si: portokalle , limona, sheg, etj.
Shtepia ka themele dhe punime per te ndertuar dhe kat tjeter te dyte dhe eshte poxicionuar ne qender te fshatit , Rrashbull prane shkolles.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.+355699807680