SHITET TRUALL+NDERTESE NE SHKOZET

2021-11-24 11:57   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   6 Shikimet
37,000 €
  • shitet-truallndertese-ne-shkozet-big-0
  • shitet-truallndertese-ne-shkozet-big-1

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 37,000 €


Trualli ka nje siperfaqe prej 132 m2 dhe ndertesa 78 m2. Ndodhet ne Shkozet prane Bankes Credins. Eshte e organizuar ne nje paradhome, dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje se bashku me kuzhine, nje tualet, nje kuzhine ne ambjentin e jashtem, oborr perpara dhe mbrapa. Ndertesa ndodhet ne nje zone te qete me te gjitha facilitetet. Ndertesa ka nevoje per disa rokonstruksione. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku CENTURY 21 New Day 355684095399