SHITET VILE 2 KATESHE NE DURRES

2021-11-24 12:28   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
290,000 €
  • shitet-vile-2-kateshe-ne-durres-big-0
  • shitet-vile-2-kateshe-ne-durres-big-1
  • shitet-vile-2-kateshe-ne-durres-big-2
  • shitet-vile-2-kateshe-ne-durres-big-3
  • shitet-vile-2-kateshe-ne-durres-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 290,000 €


Vila ndodhet ne lagja e re Durres buz rruge me nje ndertim dy katesh i cili ka 160m2 truall dhe 300m2 ndertim ku organizohet ne katin e pare me 2 dhoma gjumi, 1 sogiorno, 1 dhome ndenje bashke me guzhin, 1 tualet, oborr dhe garazhd me dy poste parkimi ndersa kati i dyte organizohet me 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me guzhinen , 2 tualete dhe 2 ballkone. Vila shitet totalisht e mobiluar. Per me shume informacione ose vizit ne prone na kontaktoni ! +355694579469