SHITET VILE 3 KATESHE NE DURRES

2021-11-24 12:23   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
130,000 €
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-durres-big-0
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-durres-big-1
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-durres-big-2
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-durres-big-3
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-durres-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 130,000 €


Vila ndodhet tek Lagja e re me nje ndertim 3 katesh me garazh. Me nje siperfaqje trualli prej 64m2 dhe siperfaqje ndertimi 298m2 Total. Kati i 0 ka garazhd me hapersire 64m2 dhe mundesi per te vene 2 makina, 1 magazine te vogel dhe nje tualet. Kati i 2 dhe i 3 kane te njejtin organizim dhe organizohen nga nje sallon qe ben shperndarjen e ambienteve, 1 dhome gjumi, nje dhome ndenje, 1 dhome gatimi dhe nje tualet me siperfaqe 78m2. Kati i trete ka tavan druri dhe organizohet nga 1 dhoma gjumi, nje dhome ndenjie dhe nje tualet. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni !+355694579469